Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 1 Ay Önce

MHP İL KONGRESİ 17 EYLÜLDE

MHP İL KONGRESİ 17 EYLÜLDE

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı Kırıkkalede İlçe Kongrelerini Tamamladıklarını ve 17 Eylül 2023 tarihinde Kırıkkale İl Başkanlığı Kongresini yapacaklarını ifade etti.

Murat Abalı yaptığı basın açıklamasında ilçe kongrelerinin birlik ve beraberlik içerisinde geçtiğini gösterilen yoğun katılımdan memnun olduklarını vurguladı. Abalı her kongrede 2024 tarihli yapılacak olan yerel seçimlerin hedefine vurgu yaptı.

Murat Abalı Basın Açıklamasında Şu İfadeleri Yaptı ;

Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli Beyefendi'nin talimatlarıyla kongre süreçleri 9 Ağustos 2023 tarihi itibariyle ile Türkiye geneli ilçe kongreleriyle başlayıp, il kongreleri ile genişleyerek, 14'ncü Büyük Kurultayımızın icrasıyla sonuçlanacaktır

 

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığı olarak Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendi'nin ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın E Semih Yalçınin talimatlarıyla ilçe kongre süreci hazırlıklarımızı ivedi bir şekilde başlatarak 21 Ağustos 2023 tarihi itibariyle ilçe kongrelerimize başladık.

 Sırasıyla Yahşihan, Delice, Karakeçili, Çelebi, Balışeyh, Sulakyurt, Bahşılı, Keskin ve son olarak

 Merkez İlçe Başkanlığı'mızın kongresinin gerçekleşmesiyle 26 Ağustos 2023 tarihi ile ilçekongrelerimizi Genel Merkezimizin talimatları ve teşkilat esasları çerçevesinde tamamladık.

Öncelikle ilçe kongrelerimiz sonucu ilçe başkanlığına ve yönetim kurulu üyeliğine seçilen tüm yol arkadaşlarımı kutluyor, kogrelerimizin huzur ve kardeşlik havasında geçmesine vesile olan, kongrelerimize katılarak bizleri şereflendiren tüm misafirlerimize de şükranlarımı sunuyorum

 "2024'e Doğru, Diyar Diyar Anadolu" temasıyla çıktığımız bu yolda, Genel Başkanımız Sayın Devlet Bahçeli beyefendi'nin ve Teşkilatlardan Sorumlu Genel Başkan Yardımcımız Sayın E Semih Yalçının tensip, takdir ve talimatlarıyla 17 Eylül 2023 tarihi "Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanlığımızın kongre tarihi olarak belirlenmiştir.

 Şölen ortamında geçecek kongremizin partimize, memleketimize şimdiden hayırlara vesile olmasınıdiliyor, tüm hemşehrilerimi, dava arkadaşlarımı, ve basınımızın güzide temsilcilerimizi şimdidendavet ediyorum. Gelin bir olalım, beraber olalım,

Saygı ve sevgilerimle

Av. Murat ABALI MHP Kırıkkale İl Başkanı


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.