Kırıkkale 23°
Kale Haber
Eğitim 3 Ay Önce

MİNİKLER MEZUN OLDU


Bahşılı Beyaz Kelebekler Anaokulu, mezuniyet töreni düzenleyerek öğrencilerini uğurladı. Okulun salonunda gerçekleştirilen program, Saygı Duruşu ve İstiklal Marşı ile başladı, ardından çeşitli etkinliklerle devam etti.

Okul müdürü Serap Ünlü yaptığı konuşmada, mezun olan öğrencileri tebrik ederek onları ilkokula en iyi şekilde hazırlamak için ellerinden gelenin yapıldığına inandıklarını belirtti. Beyaz Kelebekler Anaokulu ailesi olarak her zaman öğrencilere kapılarının açık olduğunu vurgulayan Ünlü, değerli velilere de desteklerinden dolayı sonsuz teşekkürlerini iletti.

İlçe Milli Eğitim Müdürü Fedai Akın ise diplomaları takdim ederken öğrencilere çeşitli hediyeler verdi. Akın, öğrencilere bundan sonraki eğitim yıllarında başarılar dileyerek öğretmenleri ve aileleri tebrik etti.

Mezun olan öğrenciler, bayrak üzerine ellerini koyarak bir yemin ederek heyecanla diplomalarını aldılar. Törenin sonunda ise ailelerle birlikte toplu fotoğraf çekimi yapıldı.

Bahşılı Beyaz Kelebekler Anaokulu mezuniyet töreni, öğrencilerin bu önemli dönemi onurla tamamladıklarını gösterdi. Tören, öğrencilere ilkokula geçişleri için güçlü bir temel oluşturmanın yanı sıra ailelerin de mutluluklarını paylaşmalarına olanak sağladı.
Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.