Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 3 Ay Önce

MURAT ABALI, HALİL ÖZTÜRK İLE GENEL MERKEZDE BULUŞTU

Kırıkkale MHP İl Başkanı Murat Abalı, yeni dönem çalışmalarını planlamak amacıyla Kırıkkale Milletvekili ve MHP Merkez Disiplin Kurulu Başkanı Halil Öztürk'ü ziyaret etti. Bu önemli görüşme, MHP'nin Kırıkkale'deki faaliyetlerini daha da güçlendirmek ve partinin genel başarısını artırmak için yapılan bir istişare niteliği taşıyor.

Abalı, ziyaret sonrasında yaptığı açıklamada, Kırıkkale'nin, MHP'nin ve parti davanın önemine vurgu yaptı. Kendilerini yıldırmadan ve durmadan çalışarak, her türlü zorluğun üstesinden geleceklerini belirtti. Kırıkkale'nin refahı, partinin başarısı ve vatandaşların mutluluğu için ellerinden gelen her şeyi yapmaya kararlı olduklarını ifade etti. Hemşehrilerinin her daim yanlarında olacaklarını vurguladı.

Murat Abalı ve Halil Öztürk'ün Genel Merkezde gerçekleştirdikleri istişarelerin, Kırıkkale'nin ihtiyaçlarına yönelik projelerin planlandığı ve MHP'nin yerel ve ulusal düzeyde daha da güçlenmesi için stratejilerin geliştirmesine tam sürat devam ettiğini göstermekte.

Kırıkkale MHP İl Başkanı Murat Abalı ve Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk'ün bu birlikteliği, MHP'nin Kırıkkale'deki etkinliklerine ve parti içi dayanışmaya önemli bir katkı sağlayacaktır. Kırıkkale halkı ve hemşehrileri, partilerinin destekçisi olarak her zaman yanlarında olacaklarını bilerek, geleceğe umutla bakmaya devam edecekler.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.