Kırıkkale 19°
Kale Haber
Gündem 8 Ay Önce

MÜSİAD FİKİR OCAĞIDIR

MÜSİAD Kırıkkale Şubesinin 6. Olağan Genel Kurulu gerçekleşti. Genel Kurulda yeniden başkanlık görevine mevcut Başkan  Ahmet Çetin  tekrar getirildi.

MÜSİAD Başkanı Ahmet Çetin açıklamasın da "MÜSİAD bir fikirdir, kural ve aksiyon topluluğudur. MÜSİAD'ın önceliği Türkiye'dir. MÜSİAD'ın önceliği İslam dünyasıdır. MÜSİAD'ın önceliği mazlum milletlerdir, insanlığın kurtuluşudur. Bu önceliklerimiz doğrultusunda, tekrar almış olduğumuz bayrağı daha ileriye taşımak için heyecanımız, azim ve kararlılığımız tamdır. Seçilen yönetimimiz ve tüm üyelerimiz ile birlikte Türkiye ve tüm insanlık için eserler bırakmak adına çalışmaya devam edeceğiz. Genel kurulumuza katılımından dolayı MÜSİAD Genel Başkan Yardımcımız Osman ÇALIŞKAN ‘a ,Ak Parti Kırıkkale İl Başkanımız Mustafa KAPLAN’a ,Kırıkkale Ticaret Odası Başkanımız Ahmet VARLI ‘a ve tüm üyelerimize teşekkür ederim."dedi.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.