Kırıkkale 23°
Kale Haber
Eğitim 2 Ay Önce

Mustafa Kaplan, Ecrin Elvan Ercan'ın Türkiye 1.'si Olması Dolayısıyla Kutlamalarını İletti

Kırıkkale Ak Parti Milletvekili Mustafa Kaplan, Kırıkkale ilinde yaşayan Ecrin Elvan Ercan isimli öğrencinin Liselere Geçiş Sınavı'nda (LGS) tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alarak Türkiye 1.'si olduğunu öğrendi. Kaplan, bu büyük başarıya ilişkin duygularını ve tebriklerini açıkladı.

Milletvekili Mustafa Kaplan, gururla ifade ettiği sevincini paylaşarak, Ecrin Elvan Ercan'ın LGS sınavında elde ettiği başarının Kırıkkale için büyük bir gurur kaynağı olduğunu belirtti. Kaplan, öğrenciyi ve velisini tebrik etmek amacıyla Yavuz Bey'i telefonla arayarak başarılarını iletti.

Kaplan, yaptığı açıklamada, Ecrin Elvan Ercan'ın tüm soruları doğru cevaplayarak 500 tam puan alarak Türkiye 1.'si olduğunu öğrenmenin kendisini heyecanlandırdığını ve gururlandırdığını ifade etti. Başarılı öğrencinin geleceği için umut verici bir örnek olduğunu vurgulayan Kaplan, başarılarının devamını diledi.

Ayrıca, Kaplan, Ecrin Elvan Ercan'ın başarısında emeği geçen öğretmenleri ve ailesini de ayrıca kutladı. Öğretmenlerin öğrencileriyle olan yakın ilişkisi ve özverili çalışmalarının başarıya giden yolda önemli bir faktör olduğunu belirten Kaplan, velilerin de çocuklarının eğitimine destek olmalarının büyük bir öneme sahip olduğunu vurguladı.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.