Kırıkkale 23°
Kale Haber
Spor 4 Gün Önce

Nice Güzel Yaşlara Hasan Deniz

Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü, takımın emektar masörlerinden Hasan Deniz'in doğum gününü coşkuyla kutladı. Kulüp yetkilileri, Hasan Deniz'in yeni yaşını özel bir açıklama ile kutladılar.

Kulüp yetkilileri yaptıkları açıklamada, "Nice güzel yaşlara Hasan Deniz " başlığıyla duyuruda bulundu. Hasan Deniz'e duyulan saygı ve sevgiyi yansıtan bu açıklamada, takım hocaları tarafından yeni yaşında sağlık, mutluluk ve huzur dolu yıllar dilediler.

Hasan Deniz, uzun yıllardır Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü'nde emek veren değerli bir masör olarak takımın başarısına katkı sağlamış bir isimdir. Kulüp, bu özel günü Hasan Deniz ile birlikte kutlamış ve ona olan minnettarlıklarını dile getirmiştir.

Kırıkkalegücü Futbol Spor Kulübü, Hasan Deniz'e yeni yaşında sağlık, mutluluk ve huzur dolu bir yaşam dilerken, onunla birlikte daha nice başarılı yıllara imza atmalarını umut ediyor.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.