Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

ÖĞRENCİLERE DEPREM VE YANGIN EĞİTİMİ

Yahşihan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından İl Özel İdaresi Bilim ve Sanat Merkezi’nde eğitim gören öğrencilere yangın ve deprem eğitimi verildi.

Verilen eğitimin bitiminde ise öğrencilerle birlikte yangın tatbikatı yapıldı.

Yahşihan Belediyesi İtfaiye Müdürlüğü personelleri her fırsatta öğrencilere doğal afet eğitimleri vermeye devam ediyor. İl Özel İdaresi Bilim ve Sanat Merkezi’nde öğrencilerle bir araya gelen İtfaiye Müdürlüğü ekipleri verdikleri eğitimde yangın esnasında ve sonrasında, deprem esnasında ve sonrasında neler yapılması gerektiğine dair eğitim verdi. Alınabilecek bütün önlemleri de anlatan ekipler eğitim sonrası öğrencilerle yangın tatbikatı da yaptı.

Öğrenciler eğitim boyunca hem eğlenip hem öğrenirken yaptıkları tatbikatta yangın esnasında yangın tüpünün nasıl tutulduğu, nasıl çalıştırıldığı, yangına müdahale ederken yangın sırasında uygulanması gereken doğru davranış kuralları hakkında İtfaiye Müdürlüğü ekipleri tarafından bilinçlendirildi.

 


BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.