Kırıkkale 20°
Kale Haber
Eğitim 5 Ay Önce

OKULUM HAYAT OLSUN

Karakeçili Kaymakamı Ali Can Uludag İlçe İmam Hatip Lisesi'nin "Okulum Hayat Olsun" projesi kapsamında öğrencilerin okul bahçesinde ve kütüphanede yaptıklarını yerinde inceledi.

OKUL ÖNEMLİ

 Okulun eğitim hayatında büyük bir öneme sahip olduğunu belirten Kaymakam Uludağ okul bahçesinde yapılan oyun alanlarında öğrencilerle sohbet etti ,oyunların kuralları hakkında bilgi aldı. Daha sonra  kütüphanede inceleme yapan kaymakam öğrencilerin hayata hazırlanmaları için, dünyayı daha iyi tanımaları için bol bol kitap okumaları gerektiğine dikkat çekti. Ziyaret sonrası öğrencilerle toplu fotoğraf çektiren Kaymakam Uludağ Karakeçili'nin eğitim hayatının yükselmesi okullarının modern egitimi için çalıştıklarını dile getirdi.Programın sonund Okul öğretmen idaresi ve öğrencilerle toplu hatıra fotografı çekildi.
Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.