Kırıkkale 23°
Kale Haber
Spor 1 Ay Önce

Onur Çakmakcı Aile Yeniden Anlaşma Sağlandı

Kırıkkalespor Kulübü, iç transfer döneminde önemli bir anlaşmaya imza attı. Takım yetkilileri, futbolcu Onur Çakmakcı ile yeniden anlaşma sağlandığını duyurdu. Kulüp tarafından yapılan açıklamada, bu anlaşmanın camia için sevindirici bir gelişme olduğu vurgulandı.

Kırıkkalespor'un iç transfer çalışmalarının meyvesini verdiği ifade edilen açıklamada, Onur Çakmakcı'nın takıma katılmasının camiaya hayırlı olması temennisinde bulunuldu. Futbolcu Onur Çakmakcı'nın tecrübesi ve yetenekleriyle takıma katkı sağlayacağına inanıldığı belirtildi.

Kulüp yönetimi, futbolcu Onur Çakmakcı'nın takımda kalmasıyla birlikte takımın daha da güçleneceğini ve hedeflere daha emin adımlarla ilerleyeceğini ifade etti. Aynı zamanda, camianın destek ve heyecanının bu tür anlaşmalarda büyük önem taşıdığı mesajı da iletilen açıklamada, taraftarların takıma verdikleri destekten dolayı teşekkür edildi.

Kırıkkalespor Kulübü, futbolcu Onur Çakmakcı ile sağlanan bu anlaşmanın takımın geleceği için olumlu bir adım olduğunu belirterek, tüm taraftarlarına ve camiaya hayırlı uğurlu olması dileğinde bulundu.
Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.