Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 1 Ay Önce

Öztürk, “MHP, bu ülkenin ilke ve ülkü markasıdır”

14 Mayıs seçimlerine sayılı günler kala MHP Kırıkkale İl Teşkilatı, sahadaki çalışmalarına devam ediyor. Kırıkkale’de her kesimden insanla bir araya gelen MHP teşkilatı, tüm mahalleleri de bir bir ziyaret ediyor.

ETİLER MAHALLESİ’NDE YOĞUN İLGİ
Milliyetçi Hareket Partisi Merkez Disiplin Kurulu Başkanı, Kırıkkale Milletvekili Av. Halil Öztürk ve MHP Kırıkkale İl Teşkilatı, İlyas Çakıroğlu koordinatörlüğünde Etiler Mahallesi’nde vatandaşlarla bir araya geldi. Yüzlerce kişinin katıldığı mahalle toplantısında vatandaşlar, Milletvekili Öztürk’e ve MHP heyetine yoğun ilgi gösterdi. Mahalle sakinleri, Etiler Mahallesi’nde MHP’yi 1’inci parti yapma sözü verdi.

“MHP, BU ÜLKENİN İLKE VE ÜLKÜ MARKASIDIR”
Programda konuşan MHP Kırıkkale Milletvekili Halil Öztürk, “Burada gördüğümüz kalabalık, Milliyetçi, Hareket Partisi’nin gücünü gözler önüne seriyor. MHP, bu ülkenin ilke ve ülkü markasıdır. MHP, Türk siyasetinde derin izler bırakmış bir siyasi partidir. Siz kıymetli hemşehrilerimin de bunun bilince olduğunu görebiliyorum. Eminim ki Kırıkkaleli hemşehrilerim sandıkta MHP’yi ve Cumhur İttifakı’nı yeniden iktidara taşıyacaktır.” dedi.

“MİLLETİMİZ GEREKEN CEVABI 14 MAYIS’TA VERECEKTİR”
Milliyetçi Hareket Partisi’nin çok daha fazla milletvekili ile çok daha güçlü şekilde meclise gireceğini belirten MHP Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı, “Milletimize sonuna kadar güveniyor ve inanıyoruz. Şehit kanlarıyla sulanan bu aziz vatanımızı bölmek için girişimlerde bulunan 6’lı masaya ve diğer destekçisi terör partisine bizim milletimiz gereken cevabı 14 Mayıs’ta verecektir. Aziz milletimizin oyları ile Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan yeniden seçilecek, Milliyetçi Hareket Partisi ise meclise çok daha fazla milletvekili ile çok daha güçlü şekilde girecektir.” dedi.

“GELİN MECLİSE KADIN BİR MİLLETVEKİLİ GÖNDERELİM”
Kadınların siyasette olmazsa olmaz olduğunu dile getiren MHP Kırıkkale Milletvekili Adayı Melike Boran İsmailoğulları, “Kırıkkale, tarihinde meclise hiç kadın milletvekili göndermemiş. Biz Milliyetçi Hareket Partisi olarak, meclise kadın bir milletvekili göndermek için sizlerden destek bekliyoruz. Kadın, hayatın her alanında olduğu gibi siyasette de olmazsa olmazdır. Biz siyasete kadın eli değdirmek için buradayız ve bunu da sizlerin desteği ile başaracağız. Kadınlarımızı mecliste çok daha güçlü temsil edeceğiz. “ dedi.

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.