Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 1 Hafta Önce

Öztürk, Teşekkür Ziyaretinde Recep Tayyip Erdoğan'a Destek İstedi

Öztürk, 28 Mayıs Seçimlerinde Toplumun Birlik ve Beraberliği İçin Erdoğan'a Güven İfade Etti

[Kırıkkale]-Milliyetçi Hareket Partisi (MHP) Milletvekili Halil Öztürk, Sulakyurt ilçesine teşekkür ziyareti gerçekleştirerek, 28 Mayıs seçimleri öncesi Recep Tayyip Erdoğan'a destek çağrısı yaptı. Öztürk, ziyaretinde toplumun birlik ve beraberliğinin önemine vurgu yaparak, Erdoğan'ın liderlik ve deneyiminden yararlanmanın gerekliliğini belirtti.

MHP Milletvekili Halil Öztürk, Sulakyurt ilçesinde gerçekleştirdiği teşekkür ziyaretinde, vatandaşlarla bir araya geldi ve seçim öncesi desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti. Öztürk, ziyaretinde aynı zamanda 28 Mayıs seçimlerinin önemine değinerek, Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan'ın liderliğine vurgu yaptı.

Toplumun birlik ve beraberliğinin önemine vurgu yapan Öztürk, ülkenin içerisinde bulunduğu zorlu süreçlerde deneyimli bir liderin önemli olduğunu belirtti. Recep Tayyip Erdoğan'ın Türkiye'nin geçmişteki başarıları ve geleceğe dair vizyonuyla liderlik ettiğini vurgulayan Öztürk, bu nedenle seçimlerde Erdoğan'a destek çağrısında bulundu.

Öztürk, yaptığı açıklamada, "Ülkemizin karşı karşıya olduğu iç ve dış zorluklarla mücadele ederken, birlik ve beraberliğimizi korumamız büyük önem taşımaktadır. Recep Tayyip Erdoğan, tecrübesi ve kararlılığıyla ülkemizi ileriye taşıyacak liderlerden biridir. Seçimlerde ona destek vererek, güçlü Türkiye idealimize katkıda bulunmamız gerekmektedir" şeklinde konuştu.

Sulakyurt halkı ise MHP Milletvekili Halil Öztürk'ün ziyaretinden memnuniyet duyduklarını ifade ederek, Erdoğan'a olan desteğini teyit etti. Seçimlerin ülkenin geleceği açısından önemli olduğunu belirten vatandaşlar, birlik ve beraberlik içinde hareket ederek Türkiye'nin daha da güçlenmesini hedeflediklerini dile getirdi.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.