Kırıkkale 19°
Kale Haber
Spor 1 Hafta Önce

ROAD RACE KIRIKKALE YARIŞLARI TEKNİK TOPLANTISI GERÇEKLEŞTİRİLDİ

Kırıkkale'de 10-11 Haziran tarihlerinde gerçekleştirilecek olan Road Race 2.2 Bisiklet Yarışı için parkur ön görüşmeleri tamamlandı. Kırıkkale Valisi Bülent Tekbıyıkoğlu, Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı Bahattin Akyön ve Kırıkkale ilinin tüm hizmet birimleri, bu önemli etkinlik için bir araya geldi.

Bu etkinlik, Uluslararası Bisiklet Birliği (UCI) ve Türkiye Bisiklet Federasyonu'nun ortaklaşa düzenlediği bir proje olması sebebi ile Kırıkkale için önem taşımakta. Yarış, uluslararası düzeyde tanınan bisikletçilerin katılacağı bir yol yarışı olacak ve Kırıkkale büyük bir organizasyona ev sahipliği yapmış olacak.

Parkur ön görüşmeleri, yarışın güvenli ve etkileyici bir deneyim sunabilmesi adına Vali Tekbıyıkoğlu ile görüşüldü. Kırıkkale Valisi, Türkiye Bisiklet Federasyonu As Başkanı ve ilin hizmet birimleri, yarışın parkurunu belirlemek, gereken düzenlemeleri yapmak ve organizasyonun sorunsuz bir şekilde ilerlemesini sağlamak için bir araya geldi. Bu önemli toplantıda, güvenlik, lojistik, iletişim ve katılımcıların konaklaması gibi konular ele alındı.

Road Race 2.2 Bisiklet Yarışı, Kırıkkale'nin turizm potansiyelini artırmak, sporun yaygınlaşmasını desteklemek ve bisikletçilere önemli bir platform sunmak amacıyla Kırıkkale için önemli bir etkinlik olacak. Yarışa katılacak sporcular, Kırıkkale'nin doğal güzelliklerini keşfedecekleri ve aynı zamanda uluslararası bir yarış atmosferini deneyimleyecekleri bir fırsata sahip olacak.

Bu etkinlik, Kırıkkale'nin tanıtımına ve turizm sektörüne önemli bir katkı sağlayacağı gibi. aynı zamanda, bisiklet sporunun Türkiye'deki gelişimine de ivme kazandıracak. Road Race 2.2 Bisiklet Yarışı, bisiklet tutkunları ve sporseverler için heyecan verici bir etkinlik olarak daha önceki yarış etapları gibi Kırıkkale'nin spor turizminde unutulmaz bir hatıra bırakmayı hedefliyor.

Kırıkkale halkı heyecanla yarış günlerini bekliyor.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.