Kırıkkale -4°
Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

Sadettin Saran 'a Sevgi

Merkezi İstanbul'da bulunan, KISİAD (Kırıkkaleli Sanayici ve İş İnsanları Derneği)'nin  kahvaltı programında çok sayıda Kırıkkaleli bir araya geldi. Kahvaltının gözde siması ise Saran Holding Yönetim Kurulu Başkanı Kırıkkale hemşehrimiz Sadettin Saran'dı. Sadettin Saran'a İç Anadolu Yörük Türkmen Konfederasyonu tarafından hediyeler sunuldu. Kırıkkale iş dünyası Türkiye'nin en büyük şehrinde bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadı. Doğal olarak gündem Kırıkkale'nin Mevcut durumu ve gelişmesini hız katacak projelerdi. Toplantı sonrasında iş adamları bu tür toplantıların devam etmesini isteyerek

Yönetime Teşekkürlerini Şu Şekilde İfade Ettiler

"Bu bugün kahvaltı vesileyle İstanbul'da bulunan Kırıkkale'de iş adamları ve Kırıkkale sevdalısı hemşehrilerimiz ile bir araya gelmenin mutluluğunu yaşadık. Uzun süredir  beklenen bir tablo idi. Birlik ve beraberlik İstanbul'da yaşayan bizler için ve Kırıkkalemiz için  son derece önemli. Başta KISİAD Başkanımız, sevgili ağabeyimiz Osman Duyar, yönetimi ve değerli işadamı hemşehrimiz Sadettin Saran olmak üzere, tüm emeği geçen hemşehrilerime teşekkür ediyoruz"dediler.


BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.