Kırıkkale 11°
Kale Haber
Kültür Sanat 2 Ay Önce

ŞAİRLER BULUŞMASI

Kırıkkale gazetecilik mesleğin yanı sıra şehrin sosyal kültürel ve edebi değerlerini gün ışığına çıkartmayı ve gelecek ve size aktarmaya ülke edilen Kalehaber Gazetesi yazarların ve şairlerin buluşma noktası olmaya devam ediyor.

 

KENT EDEBİYATI

 Kırıkkaleli olarak şehrin şiir dünyasında önemli imza eserlere imza atan tanınmış şair ve yazarlarımızdan Hidayet Doğan ,Dede Kılıç ,Müfit Aslan ve Halid Haktanır bu ayki şairler buluşmasını Kalehaber gazetesinde gerçekleştirdiler .Kale haber gazetesinin ev sahipliğinde gerçekleşen programda şairler yeni eserlerinde seslendirdiler ve gazeteye yayınlanması için takdim ettiler. Kırıkkale Kent hayatında kültürel değerlerin korunmasına ve yaşatılmasını ilke edinen Kalehaber gazetesi her fırsatta şair ve yazarlara katkı vermeye devam ediyor.


BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.