Kırıkkale 20°
Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

Saygılı’dan Sıkı Markaj

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, bir taraftan esnaf ve vatandaş ziyaretleriyle, diğer taraftan da gençler ve bayanlar ile bire bir toplantılar düzenleyerek 28 Mayıs’ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. tur seçimlerinde Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi.

EN YÜKSEK DESTEĞİ ALACAĞIZ

Kırıkkale Belediye Başkanı Mehmet Saygılı, esnaf ziyaretleri ve hanımlar ile gençlerle buluşmaya devam ediyor. Kırıkkale’nin 14 Mayıs’taki seçimlerde Cumhur İttifakına her zaman olduğu gibi yine en yüksek desteği verdiğini söyleyen Belediye Başkanı Mehmet Saygılı “Seçimler ikinci tura kalsa da Kırıkkale’li hemşehrilerimin desteğiyle 28 Mayıs’ta bu kez daha güçlü bir şekilde Cumhurbaşkanımızı yeniden seçeceğimizden şüphem yok” diye konuştu.

GENÇLERİN ERDOĞAN’A DESTEĞİ TAM

Ziyaretlerinde ve toplantılarında Cumhurbaşkanı Erdoğan’a destek taleplerini yineleyen Başkan Saygılı Türkiye Yüzyılına doğru adamla gideceklerinin altını çizdi. Gençler ile yaptığı sohbetlerde “Sık sık genç kardeşlerim ile bir araya gelerek çalışmalarımızı ve şehrimiz hakkında ki düşüncelerimizi anlatıyoruz. Projelerimize gençlerin olan ilgisi ve ufku bizlere yön veriyor. Değerlendirmeleri çok kıymetli. Onlara Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın son 20 yılda Türkiye’ye kazandırdığı eserleri anlatıyor onların bilmediği, şahit olmadığı dönemlerde ülkemizin yaşadığı zorlukları anlatıyoruz. Ben inanıyorum ki gençlerimizinde de kendilerine ufuk açan Cumhurbaşkanımıza destekleri tam” ifadesini kullandı.

GELECEĞİMİZİ SEÇECEKLER

Bu seçim sürecinde bayanların ve gençlerin çok önemli bir yer edindiğini belirten Saygılı “Senelerdir gençlerimiz ve bayan kardeşlerimiz ile muhabbetimiz hep samimi oldu. Bu Pazar ülkemiz için tarihi bir gün, bu gün geleceğimiz şekillenecek. Ben genç kardeşlerimin, bayan kardeşlerimin ve vatandaşlarımızın güçlü ve gelişen Türkiye’ye destek olacaklarına inanıyorum. Her buluştuğumuz ortamda geleceğimizi kendilerinin şekillendireceğini söylüyorum. Özellikle genç kardeşlerim geçmiş zaman Türkiye’sini belki yaşamadılar ama mutlaka büyüklerinden duyduklarına inanıyorum. Tekrar o günlere dönmemek için kendilerinden Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyorum” dedi
Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.