Kırıkkale 23°
Kale Haber
Spor 1 Ay Önce

ŞEREF AKBAL'DAN VARLI'YA ZİYARET


Kırıkkalespor Kulüp Başkanı Şeref Akbal, Genel Sekreter Asu Deniz Simseker ve Genel Kaptan Sami Yanık, Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı'yı ziyaret ederek takımın durumu hakkında bilgi verdi.

Ziyarette, Kırıkkalespor'un güncel durumu, takımın hazırlıkları ve gelecek sezon için planlanan çalışmalar konuşuldu. Kulüp Başkanı Şeref Akbal, Genel Sekreter Asu Deniz Simseker ve Genel Kaptan Sami Yanık, takımın durumu ve hedefleri hakkında Başkan Ahmet Varlı'ya detaylı bilgi sundu.

Yönetim Kurulu Başkanı Ahmet Varlı ise nazik ziyaretlerinden dolayı teşekkür ederek, Kırıkkalespor'a yeni sezonda başarılar diledi. Kırıkkalespor'un daha üst liglere çıkması ve başarılı bir sezon geçirmesi için gereken tüm desteğin sağlanacağını ifade etti.

Ziyaret, spor kulübü ve yöneticiler arasındaki dostluk ve iş birliğini vurgulayan önemli bir adım olarak değerlendirildi. Yönetim kurulu başkanı Ahmet Varlı'nın takıma olan desteğinin ve başarılar dileyerek teşvik edici sözlerinin takımı motive etmesi bekleniyor.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.