Kale Haber
Spor 1 Ay Önce

TARAFTAR KARAKOL ÖNÜNDE TOPLANTI YAPTI

Kırıkkalespor taraftarlar gruplarından Daltonlar Hürriyet Karakolu önünde bir araya gelerek şehrin kendine sahip çıkmasını istediler.

Değişik taraftarlar gruplarından 54 kişiye ceza yazılması ve maçlardan men edilmesi karşısında Kırıkkale sporun adeta taraftarsız kalacağı belirtilerek şehrin idarecilerinin ve Kırıkkalespor yönetiminden konuya el atmasını istediler.

 Kırıkkalespor yönetimi ile şu sıralar gerginlik yaşayan Daltonlar Taraftar Grubunun lideri Eray Ünver  yaptığı açıklamada Emniyet Güçlerince günlük hayatta kullanılan kelimelerin maç sırasında ağır argo gibi rahatsız edici şekilde lanse edilerek  taraftar gruplarından ve taraftar gurubunda bile olmayan seyircilere ceza verilmesini Kırıkkale'de sporun bitişi olarak yorumladı. Eray Ünver ve arkadaşları sosyal medya üzerinden canlı gerçekleşen  açıklamasında bu cezanın kaldırılmasını talep ederek Kırıkkalesporun ve şehrin yöneticilerinin  taraftarına sahip çıkması gerektiğinin önemine vurgu yaptı.


BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.