Kırıkkale -4°
Kale Haber
Spor 1 Hafta Önce

Taraftar Tepkisine Cevap

DESTEKLİYORUZ!

Kırıkkalespor yönetimi ile gerginlik yaşayan taraftar derneklerinden Daltonların Yönetim İstifa edene kadar tribünden çekilme kararı spor camiasını şok etti.Bunun Üzerine Kırıkkalespor Sosyal Medyada taraftar gruplarına yönelik açıklamada bulundu.

Kırıkkale Spor tarafından yapılan açıklamayı aynen yayınlıyoruz;

Kırıkkalespor taraftar grupları sosyal medya üzerinden “Tribünden Çekilme” kararı aldıklarını duyurmuşlardır. Lafı hiç uzatmadan aldıkları bu kararı sonuna kadar desteklediğimizi ifade ediyor, belki de tarihte ilk defa Kırıkkalespor’un önünü açacak bir karar aldıkları için kendilerini tebrik ediyoruz.

Kulüpler taraftar destekleriyle ayakta dururlar. Taraftarlar kulübün madden ve manen en büyük destekçisi olması gerekenlerdir. Bir tane bilet dahi almayan, sahte makbuzlar basıp il il dolaşıp Kırıkkalespor’a diye para toplayan, sahamızda ki maçlarda takımının değil rakibinin işine ne geliyorsa onu yapanlar Taraftar olamazlar!

Etkin kullandıkları sosyal medya aracılığıyla deplasman parası adıyla sürekli Kırıkkale’nin iş insanlarını, siyasetçilerini tehdit ederek, Kırıkkale insanını bütünleştirecek olan Kırıkkalespor’u toplumdan uzaklaştırıp, şehirle bütünleşmesine mani olanlar taraftar olamazlar!

Kongre süreçlerinde “kişisel çıkarları” gözeterek, şehirde fitne ateşi yakıp adaylar arasında ki gerilimleri tırmandırıp, Kırıkkale’nin Kırıkkalespor’un geleceğini “kişisel menfaatleriyle” tayin etmeye çalışanlar taraftar olamazlar!

Sözde destekledikleri takıma maddi hiçbir faydası olmadığı gibi, içerdeki her maç disiplin kurallarına aykırı hareket ederek, kulübün maddi olarak ceza almasına sebep olup, kulübünü maddi olarak zorda bırakanlar taraftar olamazlar!

İçerdeki maçlarda, daha maç başlamadan protestolara başlayıp, bireyselmiş gibi görünen homurdanmalarla küfürlerle, kendi futbolcusunu baskı altına alıp, takımının mağlubiyetine sebep olanlar taraftar olamazlar!

Nemalanamadıkları yönetimleri düşürüp, şovenist tavırları nedeniyle nemalanacaklarını düşündükleri isimleri Kulübün başına getirmek için, Kırıkkalespor’un başarısız olması adına her şeyi yapanlar taraftar olamazlar!

Bir gün Kırıkkalespor maçı izlememiş, bir tane Kırıkkalespor’un tarihi maçını bilmeyen, Kırıkkale’de dahi oturmayan tipleri hiç araştırmadan, ne olduğuna dahi bakmadan sırf lüks arabayla geldi bunun etinden sütünden faydalanırız diye Kırıkkalespor Başkanlığına yakıştıranlar taraftar olamazlar!

Kırıkkalepor yönetim kurulu olarak diyoruz ki;

Kırıkkalespor adına ilk defa doğru bir karar aldınız. Sizleri bu kararınızdan dolayı tebrik ediyor, sonuna kadar destekliyoruz.


BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.