Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 3 Ay Önce

TEKİN VE MUHTARLARDAN KAPLAN'A ZİYARET

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin, ilçe mahallelerinin ve köylerinin muhtarlarıyla bir araya gelerek, yerel yönetim çalışmaları hakkında bilgi alışverişinde bulundu. Bu ziyaret sırasında Başkan Tekin, muhtarlarımıza çeşitli hediyeler takdim ederek desteklerinden dolayı teşekkürlerini iletti.

Başkan Tekin, ayrıca ziyaretin ev sahipliğini yapan AK Parti Milletvekili Mustafa Kaplan'a teşekkürlerini sunarak memnuniyetini dile getirdi. Bu tür birlikteliklerin ilçenin kalkınması ve gelişmesi için önemli olduğunu belirterek, birlikte çalışmaya devam edeceklerini ifade etti.

Bahşılı Belediye Başkanı Recep Zafer Tekin'in Milletvekili Mustafa Kaplan ve muhtarlarla gerçekleştirdiği bu ziyaret, yerel yönetimin güçlendirilmesi ve vatandaşlarla daha yakın bir iletişim kurulması açısından önemli bir adım olarak değerlendirilmektedir. Bu birliktelik, ilçenin ihtiyaçlarına yönelik projelerin daha etkin bir şekilde hayata geçirilmesine katkı sağlayacak.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.