Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 4 Ay Önce

Tufanlardan Milliyetçi Hareket Partisi'ne Destek


Kırıkkale'nin  tanınmış firmalarından Tufanlar firmasının sahipleri ve Kırıkkale Belediye Meclis Üyesi Halit Tufan MHP'ye destek amacıyla çalışanlarından oluşan 300 kişilik grubun katılımıyla program düzenledi.

Halil Tufan ve Tufanların MHP'ye destek programına katılan Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı ve milletvekili adayları kendilerine gösterilen ilgiden dolayı memnun oldular.

Milletvekili Halil Öztürk yaptığı konuşmada"  PKK ile mücadele ediyoruz. Devlet olarak kendi gemisini ,kendi helikopterini İHA'sını  üretiyor. Milli arabasını üretiyor.2023 ve  2071 Hedeflerimiz var. Türkiye dünyada büyüyor. Bütün dünyada Lider ülke Türkiye  doğru emin adımlarla ilerliyor "dedi.

HDP TEHLİKESİ

Cumhurbaşkanı adayı Kemal Kılıçdaroğlu yurt dışından para getirerek refah sağlayacağı iddiaları üzerine ise Öztürk "İngiltere 300 milyar dolar verecek. Neyin karşılığı.HDP özel Kürdistan istiyor. Unutukları,bu milletin sevdalısı ülkücüler var.100 yıllık cumhuriyetten hesap sormaya kalkanlar bizi unutmasın. İş oraya gelirse,ya devlet başa ya kuzgun leşe diyoruz."

MHP ÜLKENİN SİGORTADIR

Öztürk "Türk milletinin asaleti yeter. Türk Milleti HDP ile gezeni sevmez. Atatürk'ün CHP'si raydan çıktı.14 Mayıs da bir oy  sayın  Tayyip Erdogan'a , bir oy MHP'ye  verelim.MHP devletin ve ülkenin sigortasıdır.O halde herkes pazar günü sandikta SSK primini ödesin" dedi. Konuşmalar sık sık alkışlarla kesildi.

Milliyetçi Hareket Partisi Kırıkkale İl Başkanı Murat Abalı ise yaptığı konuşmada "Kırıkkale'de il başkanlığım döneminde şu iki şeyi gördüm ki bir tanesi Milliyetçi Hareket Partisinin büyüklüğü diğeri ise Tufanlar ailesinin MHP olan desteği. Bu samimiyetten ve partimize bağlılıktan dolayı Tufanlar ailesine, Halit Tufan'a çok çok teşekkür ediyorum." dedi


Halit Tufan yaptığı konuşmada  memleketin bekasının her şeyden önemli olduğunu belirterek şahsının,  firmalarının ve  çalışanlarının her zaman devletin , milletin yanında ve emrinde olduğunu dile getirdi


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.