Kırıkkale 23°
Kale Haber
Spor 1 Ay Önce

Uğur Kütük, Transfer Çalışmalarına Katılmayacak

Uğur Kütük, Kırıkkale Büyük Anadoluspor'a Transfer Konusunda Yardım Etmeyecek

Kırıkkale Büyük Anadoluspor'un eski kaptanlarından ve efsaneleri arasında gösterilen Uğur Kütük, sosyal medya hesabından yaptığı açıklama ile kulübe transfer konusunda yardım etmeyeceğini duyurdu. 2023-2024 futbol sezonuna kongre süreci nedeniyle geç başlaması ve TFF 3. Lig 1. Grup mücadelesinin bir aydan daha az bir süre içinde başlaması nedeniyle, kulübün transfer çalışmalarının hala yapılmamış olması spor camiasında endişe yaratmakta.

Yeni başkan Şeref Akbal ve yönetiminin dışardan transfer çalışmalarına destek vereceği bilinen Uğur Kütük, fikir ayrılıkları nedeniyle bu konuda yardım etmeyeceğini açıkladı. Paylaşımında, takımın zarar görmemesi adına gönül bağıyla bağlı olduğu takımıyla ilgili hiçbir transfer çalışmasına katılmayacağını belirtti.

Uğur Kütük, uzun yıllar boyunca Kırıkkale Büyük Anadoluspor'a hizmet etmiş ve takımın şampiyonluk yaşadığı dönemlerde önemli bir rol oynamıştır. Ancak yaşanan fikir ayrılıkları ve olumsuzluklar nedeniyle, kulüp yönetimindeki transfer sürecine katılmayacağını vurgulayarak, takıma destek verme isteğini dile getirdi.

Kırıkkale Büyük Anadoluspor camiası, Uğur Kütük'ün bu kararından etkilenmiş ve transfer konusunda yaşanan belirsizliklerle ilgili endişeli durumdadır. Takımın gelecek sezonki performansı ve başarısı için transfer çalışmalarının bir an önce tamamlanması ve eksikliklerin giderilmesi önem taşımakta.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.