Kırıkkale 20°
Kale Haber
Siyaset 1 Hafta Önce

VİRA BİSMİLLAH ! MUSTAFA KAPLAN MAZBATASINI ALDI

Kırıkkale Ak Parti Milletvekili Mustafa Kaplan Mazbatasını Aldı. Sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda ; 

Milletimizin desteği ve takdiri ile gelmiş olduğumuz süreçte Milletvekilliği Mazbatamızı aldık. Bu süreçlere gelmemizi nasip eden Allah’a hamd olsun.
Adaylık sürecimden milletvekilliğine giden süre içerisinde desteklerini eksik etmeyen başta Cumhurbaşkanımız ve Genel Başkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan ve Genel Başkan Yardımcımız Sayın Erkan Kandemir olmak üzere tüm AK Parti teşkilatlarımıza ve gönül dostlarımıza teşekkürü borç bilirim.
Bu güne kadar vatanımız ve milletimiz için nasıl çalıştıysak, bundan sonraki süreçte de var gücümüzle hizmet etmeye devam edeceğiz.
Devletimizin bekası milletimizin refahı için öncelikle Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ı tekrar Cumhurbaşkanı olarak seçecek ardından daha güçlü daha emin bir meclisle milletimizin emrinde olacağız.
Yeni sürecimizde tüm dava arkadaşlarımızı ve dostlarımızı desteğe bekliyorum.
Allah yar ve yardımcımız olsun dedi.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.