Kırıkkale 19°
Kale Haber
Spor 2 Hafta Önce

Yahşihan Belediyesi Masa Tenisinde Başarılara Doymuyor

20-21Mayıs tarihleri arasında Kırıkkale’de düzenlenen Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası sona erdi. 15 takımın katılımıyla gerçekleştirilen turnuvada, Yahşihan Belediyesi Masa Tenisi Takımı bu sene de şampiyon oldu.

TÜRKİYE ŞAMPİYONASINA GİTMEYE HAK KAZANDI

Kırıkkale'de 20-21 Mayıs tarihleri arasında Kamu Kurum ve Kuruluşlar Arası Masa Tenisi Turnuvası gerçekleşti.15 takımın katılımıyla gerçekleştirilen turnuvada Yahşihan Belediyesi Masa Tenisi Takımı şampiyon olarak Türkiye şampiyonasına gitmeye hak kazandı. Turnuvada Kırıkkale İl Milli Eğitim Müdürlüğü Masa Tenisi Takımı ikinci olurken, Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü Masa Tenisi Takımı üçüncü oldu. Düzenlenen törenle dereceye giren takımlar kupalarını alırken, Yahşihan Belediyesi Masa Tenisi Takımına bu sene de geçen seneki oyunculardan Osman Türkyılmaz, Akif Koçdoğan, İlhan Demirdirek ve Şükrü Karabal şampiyonluk kupasını kaldırdı.
Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.