Kırıkkale 20°
Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

Yahşihan'dan Türkiye Yüzyılı'na Büyük Destek

28 Mayıs'ta gerçekleşecek olan Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri için Yahşihan’da ziyaretler gerçekleştiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz,  Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’a vatandaşlardan destek istedi.

 

Milliyetçi Hareket Partisi Yahşihan İlçe Başkanı Yılmaz Aydın ve AK Parti Yahşihan İlçe Başkanı Mustafa Alan ile birlikte Yahşihan ilçesinde bir takım ziyaretler gerçekleştiren Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz, 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri dolayısıyla Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a destek istedi. Cumhur İttifakına destek talep eden başkanlar birlik ve beraberlik örneği sergilerken, Cumhur İttifakının seçim gazetelerini vatandaşlara hediye ettiler.

 

Yahşihan Belediye Başkanı Osman Türkyılmaz yapmış olduğu açıklamasında, “Milliyetçi Hareket Partisi Yahşihan İlçe Başkanı Sn. Yılmaz Aydın ve AK Parti Yahşihan İlçe Başkanı Sn. Mustafa Alan ile birlikte 28 Mayıs’ta gerçekleşecek Cumhurbaşkanlığı 2. Tur seçimleri dolayısıyla ilçemizin her yerinde kapı kapı dolaşarak Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a destek istiyoruz. Türkiye Yüzyılı’nda sen de söz sahibi ol! Haydi, bir daha, hep beraber sandığa.” ifadelerini kullanırken ziyaretlerin devam edeceğini bildirdi.Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.