Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

'YANLIŞ BİLGİLER VERİLDİ'


 Kırıkkale Eski Belediye Başkan Yardımcısı ve Türk Ocakları Kırıkkale eski şube başkanı Kırıkkale'nin tanınmış siyasetçilerinden İhsan Kayalak' ın rahatsızlığının ardından ailesi tarafından açıklama yapıldı. Sosyal medya da Kayalak'ın durumunun kritik olduğuna yönelik haberlerin doğru olmadığını ifade eden ağabeyi Lütfü Kayalak , İhsan Kayalak 'ın durumunun iyi olduğunu bildirdi. 

 Agğbeyi Lütfi Kayalak şu açıklamayı yaptı; 

 Tüm Akraba Arkadaş ve Dostlarımıza..! Ağabeyim İHSAN KAYALAK geçirdiği rahatsızlık nedeni  ile Sosyal medyada Durumu ağır Kiritik gibi paylaşımlar yapılmıştır, Ağabeyim Kırıkkalede yapılan müdahalenin ardından, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'nde Tedavi ve gözetim altına alınmıştır. Sağlığı ve Durumu .Çok iyidir Korkulacak bir durum yoktur. Arayan soran kaygılanan merak edenlerin  bilgilerine arz ederim. Rahatsızlık nedeni  ile Sosyal medyada Durumu ağır Kiritik gibi paylaşımlar yapılmıştır, Ağabeyim Kırıkkale de yapılan müdahalenin ardından, Ankara Bilkent Şehir Hastanesi'nde Tedavi ve gözetim altına alınmıştır. Sağlığı ve Durumu Çok iyidir Korkulacak bir durum yoktur. Arayan soran kaygılanan merak edenlerin  bilgilerine arz ederim.

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.