Kırıkkale 20°
Kale Haber
Gündem 1 Hafta Önce

YÜCEL KARABACAK 'TEŞEKKÜRLER'

Türk Eğitim Sen Şuba Başkanı Yücel Karabacak yaptığı açıklamalarda;Kıymetli eğitim çalışanları, Bildiğiniz üzere 2022-2023 yılı sendikal ve saha çalışmalarımızda birçok sorunla mücadele ettik. Mesleki ve ekonomik bu problemleri eğitim çalışanlarının beklentisi ve menfaatleri doğrultusunda mevcut şartlarda en iyi şekilde çözüme ulaştırmak için büyük bir gayret sarfederken emeğimizi esirgemedik. Zor bir yıldı. Ve biz biliyorduk ki bu zorlukları inanarak, çalışarak aşabilir ve hatta daha güçlü yolumuza devam edebilirdik. 

Öyle de oldu. İnanıyoruz ki ilkeli ve kararlı sendikacılığın adresi Türk Eğitim-sen bundan sonra da eğitim çalışanlarının umudu ve Türkiye’ nin sendikası olmaya devam edecektir. Şubemiz yönetim kurulu adına başta ilçe, üniversite ve iş yeri temsilcilerimiz ile kadın kollarımız olmak üzere 1703 üyemize teşekkür ediyoruz. Tüm eğitim çalışanları için dürüstlük ve çalışmaktan taviz vermeden hep birlikte yürümeye devam ediyoruz.

Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.