Kırıkkale 23°
Kale Haber
Spor 1 Ay Önce

Yüzmede Başarı

Gaziantep'te Gerçekleşen Analig Atletizm Türkiye Şampiyonası'nda Başarılı Sonuçlar Elde Edildi

Gaziantep ilinde düzenlenen Analig Atletizm Türkiye Şampiyonası, 12 ve 13 Ağustos tarihlerinde gerçekleşen müsabakalarla başladı. Şampiyonanın ilk gününde Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcuları, önemli başarılar elde ederek adından söz ettirdi.

Müsabakaların ilk gününde, Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü'nün atletizm takımında yer alan sporcular Meryem Aldemir ve İsmail Efe Ekinci, performanslarıyla dikkatleri üzerine çekti. Meryem Aldemir, 1500 metre yarışında sergilediği etkileyici performansla Türkiye dördüncüsü oldu. İsmail Efe Ekinci ise yüksek atlama dalında gösterdiği başarılı performansla Türkiye üçüncüsü unvanını elde etti.

Şampiyonanın ikinci gününde ise Sporcu Elif Narin, 800 metre yarışında ortaya koyduğu üstün performansla Türkiye şampiyonu olarak büyük bir başarıya imza attı. Elif Narin'in şampiyonluk zaferi, hem sporcunun hem de Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü ekibinin gurur kaynağı oldu.

Kırıkkale Gençlik ve Spor İl Müdürlüğü sporcularını ve antrenörlerini bu önemli başarılarından dolayı içtenlikle tebrik ediyoruz. Aldıkları bu değerli sonuçlar, hem sporcuların emeklerinin bir göstergesi hem de Kırıkkale'nin spor alanındaki yeteneklerini bir kez daha ortaya koyuyor. Bu başarıların devam etmesini diliyor, sporcularımıza ve antrenörlerimize gelecekteki müsabakalarda da aynı başarıları sürdürme gücü ve motivasyonu diliyoruz.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.