Kırıkkale 19°
Kale Haber
Siyaset 1 Ay Önce

HALK PARTİMİZE GÜVENİYOR

Yeniden Refah Partisi Kırıkkale Milletvekili Adayları ve il yöneticileri Kalehaber'i ziyaret ederek saha çalışmalar hakkında bilgi verdiler. Cumhur ittifakı içerisinde kendi amblemi ile seçime giren Yeniden Refah Partisi'nin Kırıkkale 1. sıra Milletvekili Adayı Arif Erdal il Başkanı Orhan Yeşilyurt, merkez ilçe başkanı Cemal Savaş ,SKM Başkanı Engin Ertan ,il sekreteri Şerafettin Çoban ve yönetim kurulu üyelerinden Arif Dirican ve Bekir Erdal ziyaretlerinde Kırıkkale halkının ve seçmenlerinin Yeniden Refah Partisi'ne ilgi duyduğunu belirterek teveccüh gösterdiklerini dile getirdiler. 

Yeniden Refah Partisi'nin cumhur  ittifakında olma sebebini dile getiren partililer. 30 maddelik taleplerinin Cumhur ittifakı tarafından kabul edildiğini dile getirdiler. Kırıkkale'de seçmenin kendilerine destek verdiğini ifade ederken en büyük eleştirinin hayat pahalılığından kaynaklandığını vurguladılar. Yeniden Refah Partisi genel başkanı Fatih Erbakan'ın ise seçmen tabanında ileride devlet yönetim kademesinde olması istendiği vurgulandı. YRP 'liler " Halk partimize, genel başkanımıza , adaylarımıza güveniyor." dediler.


Haber :

Yelda Kayhan

BİZE ULAŞIN

Yenidoğan Mahallesi Mimar Sinan Caddesi 596.Sokak No: 5 Kat: 3 Kırıkkale

+90 (318) 224 34 34

bilgi@kalehaber.net

BİZİ TAKİP EDİN

Kalehaber I Kırıkkale Haber - Kırıkkale Son Dakika Haber Kırıkkale haber,Kırıkkale son dakika haberleri ve güncel Kırıkkale haberleri,güncel Kırıkkale nöbetçi eczaneleri,hava durumu,namaz vakitleri,cenaze ilanları ve vizyondaki sinema filmleri Kalehaber.net'de!

yüklenemedi

kalehaber.net, Anadolu Ajansı abonesidir.

© 2010-2023 Kale Haber Tüm Hakları Saklıdır.